Enable Javascript in your browser for an improved experience of regjeringen.no

Bård Hoksrud

Past appointments:

Minister of Agriculture and Food (Frp)

Ministry of Agriculture and Food - Erna Solberg's Government

31.08.2018–22.01.2019

State Secretary (Frp)

to the Council of State Solvik-Olsen, Ketil

Ministry of Transport and Communications - Erna Solberg's Government

16.10.2013–05.06.2015

Go to the top