Enable Javascript in your browser for an improved experience of regjeringen.no

Ingrid Norstein

Past appointments:

Political Adviser (A)

to the Council of State Øyangen, Gunhild

Ministry of Agriculture - Gro Harlem Brundtland's Third Government

01.07.1992–25.10.1996

Private Secretary (A)

to the Council of State Øyangen, Gunhild

Ministry of Agriculture - Gro Harlem Brundtland's Third Government

05.11.1990–30.06.1992