Enable Javascript in your browser for an improved experience of regjeringen.no

John-Ragnar Aarset

Past appointments:

State Secretary (H)

to the Council of State Solvik-Olsen, Ketil

Ministry of Transport and Communications - Erna Solberg's Government

16.10.2013–16.12.2015

Political Adviser (H)

to the Council of State Solberg, Erna

Ministry of Local Government and Regional Development - Kjell Magne Bondevik' Second Government

10.05.2004–17.10.2005

Go to the top