Enable Javascript in your browser for an improved experience of regjeringen.no

Magnus Midtbø

Past appointments:

State Secretary (A)

to the Council of State Sandal, Reidar

Ministry of Education, Research and Church Affairs - Thorbjørn Jagland's Government

01.11.1996–07.02.1997

State Secretary (A)

to the Council of State Sandal, Reidar

Ministry of Education, Research and Church Affairs - Gro Harlem Brundtland's Third Government

23.02.1996–25.10.1996

Go to the top