Enable Javascript in your browser for an improved experience of regjeringen.no

Morten Storebø

Past appointments:

Political Adviser (H)

to the Council of State Mæland, Monica

Ministry of Trade, Industry and Fisheries Affairs - Erna Solberg's Government

01.01.2014–02.10.2015

Political Adviser (H)

to the Council of State Mæland, Monica

Ministry of Trade and Energy - Erna Solberg's Government

16.10.2013–31.12.2013

Go to the top