Enable Javascript in your browser for an improved experience of regjeringen.no

Øystein Singsaas

Past appointments:

State Secretary (A)

to the Council of State Godal, Bjørn Tore

Ministry of Defence - Jens Stoltenberg's First Government

17.03.2000–19.10.2001

State Secretary for Press Affairs (A)

to the Prime Minister Brundtland, Gro Harlem

Office of the Prime Minister - Gro Harlem Brundtland's Third Government

08.06.1992–25.10.1996

Go to the top