Enable Javascript in your browser for an improved experience of regjeringen.no

Ulrikke Holmøy

Past appointments:

Political Adviser (Frp)

to the Council of State Eriksson, Robert

Ministry of Labour and Social Affairs (of 2014) - Erna Solberg's Government

01.01.2014–18.09.2015

Political Adviser (Frp)

to the Council of State Eriksson, Robert

Ministry of Labour (of 2010) - Erna Solberg's Government

11.11.2013–31.12.2013

Go to the top