Aaslaug Aasland

Tidligere roller:

Statsråd

Sosialdepartementet - Oscar Torps regjering

19.11.1951–02.11.1953

Statsråd

Sosialdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

20.12.1948–19.11.1951

Konstituert statsråd

Sosialdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

18.05.1948–20.12.1948

Konsultativ statsråd

Sosialdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

05.11.1945–18.05.1948