Aimar August Sørenssen

Tidligere roller:

Statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johan Sverdrups regjering

05.03.1888–01.08.1888

Statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johan Sverdrups regjering

15.09.1887–17.02.1888