August Christian Manthey

Tidligere roller:

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.07.1873–29.07.1874

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

28.05.1872–17.06.1872

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.10.1871–15.02.1872

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.07.1867–15.06.1868

Statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Vogt-ministeriet

14.09.1857–24.09.1857

Statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Vogt-ministeriet

16.08.1857–16.08.1858