Amund Drønen Ringdal (H)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–11.05.2016

Vanlig

for statsråd Aspaker, Elisabeth Vik

Fiskeri- og kystdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013