Anniken Hauglie (H)

Nåværende rolle:

Arbeids- og sosialminister

Arbeids- og sosialdepartementetErna Solbergs regjering

16.12.2015–

Arbeidsmarkedet, arbeidsmiljø, pensjoner og velferd.

Tidligere roller:

Kunnskapsminister

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

12.12.2016–15.12.2016

Vanlig

01.01.2003–18.06.2004