Anne Breiby

Tidligere roller:

Statssekretær

01.04.1993–31.12.1995

Statssekretær

11.09.1992–30.04.1993

Statssekretær

21.11.1991–04.09.1992

Personlig sekretær

03.10.1989–16.10.1989