Annelene Svingen

Tidligere roller:

Statssekretær

20.06.2008–01.07.2008

Statssekretær

07.01.2008–20.06.2008

Politisk rådgiver

02.10.2006–20.06.2008

Politisk rådgiver

20.10.2005–29.09.2006