Arnhild Holstad

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Hanssen, Bjarne Håkon

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2006–14.09.2007

Politisk rådgiver

for statsråd Hanssen, Bjarne Håkon

Arbeids- og sosialdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–31.12.2005