Arne Næsheim

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Frøiland, Ranveig

Olje- og energidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

01.01.1997–17.10.1997

Politisk rådgiver

for statsråd Knudsen, Grete

Nærings- og energidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

18.12.1996–31.12.1996