Arne Skaug

Tidligere roller:

Konstituert utenriksminister

Utenriksdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

15.12.1960–27.02.1961

Konstituert utenriksminister

Utenriksdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

23.08.1957–15.10.1957

Statssekretær

for statsråd Lange, Halvard

Utenriksdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

07.05.1948–01.02.1949