Astri Aas-Hansen

Tidligere roller:

Statssekretær

01.01.2012–26.04.2013

Statssekretær

11.11.2011–31.12.2011

Statssekretær

09.02.2007–11.11.2011

Politisk rådgiver

20.10.2005–09.02.2007