Anders Sandøe Ørsted Bull

Tidligere roller:

Konstituert statsråd

Armedepartementet av (Departementet for armeen) - Christian Selmers ministerium

19.03.1884–03.04.1884

Konstituert statsråd

Armedepartementet av (Departementet for armeen) - Christian Selmers ministerium

16.09.1881–26.09.1881

Konstituert statsråd

Armedepartementet av (Departementet for armeen) - Frederik Stangs ministerium

06.07.1875–21.07.1875

Konstituert statsråd

Armedepartementet av (Departementet for armeen) - Frederik Stangs ministerium

26.05.1875–05.06.1875