Arne Toralf Sunde

Tidligere roller:

Statsråd

Skipsfartsdepartementet - Johan Nygaardsvolds regjering

01.10.1942–25.06.1945

Statsråd

Forsyningsdepartementet - Johan Nygaardsvolds regjering

19.11.1940–01.10.1942

Konsultativ statsråd

07.06.1940–19.11.1940