Audun Halvorsen (H)

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Bakke-Jensen, Frank

Utenriksdepartementet - Erna Solbergs regjering

22.09.2017–20.10.2017

Vanlig

for statsråd Søreide, Ine M. Eriksen

Forsvarsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.09.2016–22.09.2017

Permisjon

for statsråd Søreide, Ine M. Eriksen

Forsvarsdepartementet - Erna Solbergs regjering

11.07.2016–31.08.2016

Vanlig

for statsråd Søreide, Ine M. Eriksen

Forsvarsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–10.07.2016