Albert Viljam Hagelin

Tidligere roller:

Statsråd NS

Innenriksdepartementet NS - Johan Nygaardsvolds regjering

01.02.1942–08.11.1944

Konstituert statsråd NS

Innenriksdepartementet NS - Johan Nygaardsvolds regjering

25.09.1940–31.01.1942