Bernt Bull

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Berntsen, Thorbjørn

Miljøverndepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

01.11.1996–06.06.1997

Personlig rådgiver

20.05.1986–01.01.1987

Personlig sekretær

04.02.1981–14.10.1981

Personlig sekretær

18.02.1980–04.02.1981