Bjarne Håkon Hanssen

Tidligere roller:

Konstituert statsråd

Arbeids- og inkluderingsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

02.10.2009–20.10.2009

Statsråd

Landbruksdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001