Birger Braadland

Tidligere roller:

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Jens Hundseids regjering

14.03.1932–03.03.1933

Konstituert statsminister

Utenriksdepartementet - Peder Kolstads regjering

10.03.1932–13.03.1932

Konstituert utenriksminister

Utenriksdepartementet - Peder Kolstads regjering

28.02.1932–10.03.1932

Konstituert statsminister

Utenriksdepartementet - Peder Kolstads regjering

01.02.1932–28.02.1932

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Peder Kolstads regjering

12.05.1931–01.02.1932