Birger Kildal (V)

Tidligere roller:

Statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johan Sverdrups regjering

15.08.1886–15.09.1887

Statsråd

Postdepartementet - Johan Sverdrups regjering

01.05.1885–01.10.1885