Bjarne Lyngstad

Tidligere roller:

Statsråd

Landbruksdepartementet - Per Bortens regjering

12.10.1965–21.08.1970

Statsråd

Kommunal- og arbeidsdepartementet - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963