Bjørn Skaar (H)

Tidligere roller:

Vanlig

21.02.2005–18.05.2005

Vanlig

for statsråd Brende, Børge

Miljøverndepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

31.10.2001–18.06.2004