Bjørn Skogstad Aamo

Tidligere roller:

Statssekretær

03.11.1990–05.03.1993

Statssekretær

09.05.1986–16.10.1989

Statssekretær

15.01.1976–25.02.1979

Statssekretær

19.10.1973–15.01.1976

Personlig sekretær

23.03.1971–18.10.1972