Bjørn Tore Godal

Tidligere roller:

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

24.01.1994–25.10.1996

Konstituert utenriksminister

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

17.12.1993–24.01.1994