Christian August Selmer

Tidligere roller:

Statsminister

11.10.1880–11.03.1884

Konstituert statsminister

04.10.1880–11.10.1880

Konstituert statsråd

Armedepartementet av (Departementet for armeen) - Frederik Stangs ministerium

15.09.1879–13.10.1879