Christian Fredrik Michelet

Tidligere roller:

Konstituert statsminister

24.03.1923–30.05.1923

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Otto B. Halvorsens andre regjering

06.03.1923–30.05.1923

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Otto B. Halvorsens første regjering

21.06.1920–22.06.1921