Christian Krohg

Tidligere roller:

Statsråd

04.03.1818–10.10.1818

Statsråd

3. Departement (politisaker) - Det første Wedel-ministeriet

28.01.1818–04.03.1818

Statsråd

2. Departement (justissaker) - Det første Wedel-ministeriet

18.10.1817–04.03.1818

Statsråd

3. Departement (politisaker) - Det første Wedel-ministeriet

15.05.1817–18.10.1817

Statsråd

27.11.1814–15.02.1815