Christian Ludvig Diriks

Tidligere roller:

Konstituert statsråd

Postdepartementet - Sibbern/Birch/Motzfeldt-ministeriet

12.08.1861–25.08.1861

Konstituert statsråd

Revisjonsdepartementet (Departementet for revisjonsvesenet) - Vogt-ministeriet

11.09.1856–26.09.1856