Dag Terje Andersen

Tidligere roller:

Konstituert statsråd

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

16.11.2006–10.04.2007

Statsråd

Landbruksdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Statssekretær

11.09.1992–15.11.1992

Politisk rådgiver

01.07.1992–11.09.1992

Personlig rådgiver

17.02.1992–30.06.1992