Espen Barth Eide

Tidligere roller:

Utenriksminister

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–16.10.2013

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

11.11.2011–21.09.2012

Statssekretær

28.06.2010–11.11.2011

Statssekretær

20.10.2009–28.06.2010

Statssekretær

17.10.2005–20.10.2009

Statssekretær

17.03.2000–19.10.2001