Eivind Blehr

Tidligere roller:

Statsråd NS

Næringsdepartementet NS - Johan Nygaardsvolds regjering

01.04.1943–12.06.1944

Statsråd NS

Handelsdepartementet NS - Johan Nygaardsvolds regjering

01.02.1942–31.03.1943