Einar Gerhardsen

Tidligere roller:

Statsminister

Statsministerens kontor - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–12.10.1965

Statsminister

Statsministerens kontor - Einar Gerhardsens tredje regjering

22.01.1955–28.08.1963

Statsminister

Statsministerens kontor - Einar Gerhardsens andre regjering

05.11.1945–19.11.1951

Statsminister

Statsministerens kontor - Einar Gerhardsens første regjering

25.06.1945–05.11.1945