Eivind Reiten

Tidligere roller:

Statsråd

Olje- og energidepartementet - Jan P. Syses regjering

16.10.1989–03.11.1990

Statsråd

Fiskeridepartementet - Kåre Willochs regjering

04.10.1985–09.05.1986