Eirik Lae Solberg (H)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Mæland, Monica

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–04.04.2014

Vanlig

for statsråd Mæland, Monica

Nærings- og handelsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013