Endre Skjørestad

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Restad, Gudmund

Finansdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

01.01.2000–17.03.2000

Statssekretær

for statsråd Restad, Gudmund

Finans- og tolldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

17.10.1997–31.12.1999