Erik Lahnstein

Tidligere roller:

Statssekretær

28.09.2012–16.10.2013

Statssekretær

for statsråd Arnstad, Marit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.06.2012–28.09.2012

Statssekretær

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

03.02.2012–18.06.2012

Statssekretær

04.01.2010–03.02.2012

Statssekretær

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–04.01.2010

Statssekretær

19.10.2007–20.10.2009

Statssekretær

17.10.2006–15.12.2006

Politisk rådgiver

20.10.2005–19.10.2007