Erlend Grimstad

Tidligere roller:

Statssekretær

07.06.2013–16.10.2013

Statssekretær

for statsråd Arnstad, Marit

Olje- og energidepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

29.01.1999–17.03.2000

Politisk rådgiver

for statsråd Arnstad, Marit

Olje- og energidepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

30.10.1997–29.01.1999