Elnar Remi Holmen (Frp)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Søviknes, Terje

Olje- og energidepartementet - Erna Solbergs regjering

21.06.2017–22.12.2017

Vanlig

for statsråd Søviknes, Terje

Olje- og energidepartementet - Erna Solbergs regjering

20.12.2016–21.06.2017

Vanlig

for statsråd Lien, Tord

Olje- og energidepartementet - Erna Solbergs regjering

04.11.2013–20.12.2016