Erik Røring Møinichen

Tidligere roller:

Statsråd

Marine- og postdepartementet - Frederik Stangs ministerium

10.10.1863–15.10.1864

Statsråd

Postdepartementet - Sibbern/Birch/Motzfeldt-ministeriet

06.11.1860–02.10.1861

Statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Vogt-ministeriet

14.09.1857–24.09.1857

Statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Vogt-ministeriet

17.06.1856–26.06.1856