Espen Teigen (Frp)

Tidligere roller:

Vanlig

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.04.2016–20.03.2018

Vanlig

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.03.2016–31.03.2016