Fredrik Monsen

Tidligere roller:

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Johan Nygaardsvolds regjering

20.03.1935–22.12.1939

Statsråd

Forsvarsdepartementet - Christopher Hornsruds regjering

28.01.1928–15.02.1928