Frederik Due

Tidligere roller:

Statsminister

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Vogt-ministeriet

17.06.1856–16.12.1858

Statsminister

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

11.10.1852–12.04.1853

Statsminister

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.07.1852–18.07.1852

Statsminister

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

08.03.1844–17.06.1856

Konstituert statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

28.04.1836–15.06.1836

Konstituert statsråd

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.09.1828–15.11.1828

Statsrådssekretær

03.10.1822–27.02.1841