Fride Solbakken

Tidligere roller:

Politisk rådgiver

for statsråd Berg-Hansen, Lisbeth

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2009–18.05.2011

Statssekretær

02.10.2009–20.10.2009

Politisk rådgiver

08.09.2008–20.10.2009