Gunnar (Aanon Gunerius) Knudsen

Tidligere roller:

Statsminister

31.01.1913–21.06.1920

Statsminister

19.03.1908–02.02.1910

Statsråd

Landbruksdepartementet - Otto Blehrs første regjering

09.06.1903–22.10.1903

Konstituert statsråd

Landbruksdepartementet - Otto Blehrs første regjering

30.03.1903–09.06.1903